تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ ساعتچی، کیکاووس جلیلیان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در طول ایام نوروز تورهای ارزان قیمت گردشگری هر روزه از مبدا طاقبستان برای بازدید از نقاط دیدنی شهر کرمانشاه راه اندازی می شود.

تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی برگزار می شود

وی افزود: مسافران می توانند هر روزه در ایام نوروز برای بازدید از نقاط دیدنی شهر کرمانشاه به یکی از دفاتر خدمات مسافری که در محل محوطه تاریخی طاقبستان مستقر است، مراجعه کنند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: همچنین سازمان تاکسیرانی هم به وسیله 11 دستگاه خودرو ون و 2 دستگاه اتوبوس به صورت رایگان اقدام به برگزاری تورهای گردشگری رایگان خواهد کرد.

جلیلیان با تاکید بر اینکه محل استقرار این تورها در محوطه تاریخی طاقبستان است عنوان کرد: در قالب تورهای گردشگری مذکور از بازارچه های صنایع دستی، سراب نیلوفر، بناهای تاریخی و دیدنی شهر کرمانشاه بازدید می شود.

وی همچنین درباره ویژه برنامه تحویل سال نو در محوطه تاریخی بیستون افزود: ویژه برنامه تحویل سال نو از ساعت 20 تا یک ساعت پس از تحویل سال در قالب اجرای مراسم موسیقی، آتش بازی، آئین محلی نورافشانی، طنز و… برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای گردشگری رایگان برای مسافران نوروزی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید