احتمال افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از خرداد درصورت کنترل کرونا

به گزارش وبلاگ ساعتچی، معاون عمرانی فرمانداری تهران با تاکید بر اینکه با کنترل شیوع کرونا ویروس و بهبود اوضاع احتمال اعمال افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی وجود دارد افزود: افزایش نرخ کرایه تاکسی ها احتمالا از واخر اردیبهشت و یا اوایل خرداد اعمال خواهد شد.

احتمال افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از خرداد درصورت کنترل کرونا

غلامحسین آرام در مصاحبه با وبلاگ ساعتچی، در تشریح زمان اعمال افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی گفت: مصوبه افزایش بهای خدمات از سوی شورا ارسال شد و در نهایت به تایید هیات تطبیق رسید به این ترتیب برای نرخ کرایه تاکسی ها به صورت میانگین افزایش 23 درصدی مصوب شده بود که در هیات تطبیق هم به تایید رسید.

وی افزود: البته این افزایش به صورت میانگین است برای مثال در بعضی خطوط افزایش 18 درصدی را خواهیم داشت؛ احتمالا با بهبود اوضاع و کنترل شیوع کرونا ویروس این افزایش نرخ کرایه ها از اوایل خردادماه سال جاری اعمال خواهد شد.

وی درباره بررسی بودجه سال 1399 شهرداری تهران نیز گفت: این مصوبه مورد بررسی قرار گرفت و کلیات بودجه سال 1399 شهرداری به تایید رسید البته بعضی بندها ایراد گرفته شده بود که بعضی از آنها توسط شورای شهر تهران رفع ایراد شد و بر بعضی دیگر پافشاری کردند که به هیات حل اختلاف ارسال شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احتمال افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از خرداد درصورت کنترل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از خرداد درصورت کنترل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید