شروع فعالیت های سازمان اوج در محله دروازه غار

به گزارش وبلاگ ساعتچی، تهران (پانا) - همزمان با میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق(ع) و طی مراسمی با حضور احسان محمدحسنی فعالیت های سازمان اوج در محله هرندی شروع شد.

شروع فعالیت های سازمان اوج در محله دروازه غار

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مردم در آمفی تئاتر رو باز خواجوی کرمانی برگزار گردید، احسان محمد حسنی مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج به تشریح فعالیت های فرهنگی این سازمان در محله دروازه غار پرداخت.

محمد حسنی در این خصوص گفت: تقارن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) با شروع مجموعه ای که قرار است اسمش در همه جای جهان شنیده گردد را باید به فال نیک گرفت، بعلاوه افزود: امروز جنگ، جنگ اراده هاست و جوانان و نوجوانان این محله پیش از این نشان دادند از اراده محکم و قوی برخوردارند و این در عمل ثابت شده است.

وی در ادامه افزود: مجموعه ای که داوطلبانه، گمنام، جهادی و خودجوش در این سالها در محله شهید هرندی و محله های دیگر فعالیت کردند که من دست همه این عزیزان را می فشارم و از همین جا اعلام میکنم که آغوش سازمان اوج برای همه کانون های فرهنگی باز است و حمایت همه جانبه خود را از این عزیزان اعلام می کنم.

مسئول سازمان اوج ادامه داد: من فکر می کنم به فضل خدا و به زودی از این محله جوان ها و نوجوانانی بر می خیزند که با ساخت و خلق آثار هنری از جمله فیلم های مستند، کوتاه و سینمایی، سرود، انیمیشن، گرافیک و ... سرآمد می شوند و در عرصه داخلی و بین المللی می درخشند.

وی در خاتمه صحبت هایش گفت: کوشش مجموعه سازمان اوج بر این است که به زودی آموزش های همه جانبه در حوزه های فرهنگی و هنری در این محله برپا کند و استعدادهای این محله شناسایی و به مجموعه های بزرگ تر معرفی شوند.

پس از سخنرانی احسان محمدحسنی، نوجوانان و جوانان این محله، ده سالگی سازمان هنری رسانه ای اوج را با بریدن کیک تولد و آتش بازی جشن گرفتند.

اجرای سرود به وسیله گروه سرود کانون محمدیه، مولودی خوانی، اجرای حرکت رزمی نمایشی به وسیله گروه رزم انتظاران کانون محمدیه و اجرای نمایش گروه اعجوبه ها قسمتی دیگر از این برنامه بود که در آمفی تئاتر رو باز خواجوی کرمانی برگزار گردید .

منبع: خبرگزاری پانا

به "شروع فعالیت های سازمان اوج در محله دروازه غار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت های سازمان اوج در محله دروازه غار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید